Klasické masáže


záda (30 min.) - 290,- Kč

záda a šíje (45min) - 360,- Kč

dolní končetiny (40min) - 300,- Kč

celková masáž (120 min) - 750,-Kč


Havajská masáž Lomi lomi
- speciální technika a taneční rytmus havajské masáže, vyvolají hluboký terapeutický účinek, který odstraní napětí, odbourá stres a nabijí tělo i duši pozitivní energii.

záda (40 min) - 350,- Kč

záda a dolní končetiny (60 min) - 450,- Kč

celková masáž (90 min) - 750,- KčZdravotní masážeReflexní segmentová masáž
- při reflexní masáži se mechanicky působí na výrazně bolestivé zóny lidského těla, které doprovází onemocnění vnitřních orgánů. Používá se soubor speciálních technik a hmatů které se volí dle stavu klienta. Tato masáž může  být šíjová, zádová, pánevní a reflexní vazivová.

(30 - 50 min).............380,- Kč
Dornova metoda
- je manuální terapie, jejiž pomocí jsou klouby a obratle (kostra) šetrně a přesně uváděny do původních správných poloh, čímž se vyrovnává statika těla.

(60 min) - 500,- Kč


Breusova masáž
- je jemná a velmi uvolňující masáž. Na rozdíl od ostatních masáží se při ní masíruje přímo páteř a její vzpřimovače a povrchové svaly. Používá se třezalkový olej, který zvyšuje hluboké uvolnění svalů a přispívá k regeneraci meziobratlových plotének.

záda(40 min) - 350,- Kč

Kombinace obou technik - 780,- Kč


Měkké techniky
- speciální technika pro uvolnění přetížených svalů,bolestivých spoušťových bodů ve svalech, fasciích, úponech a šlachách a odstranění kloubních blokád

záda (40 min) - 400,- Kč

záda obličej (60 min) - 450,-Kč


Míčkování - terapie facilitačními míčky
- pomáhá především asmatikům. Je vhodná na uvolnění svalů zad, hrudníku, při vadném držení těla, problémy s dutinami.

záda - 400,- Kč


Manuální lymfodrenáž
- je speciální ruční technika, která má vynikající ozdravný, detoxikační, relaxační i kosmetické účinek. Za pomocí jemné techniky se pod určitým tlakem, tempem a pořadím daných specifických hmatů, aktivuje lymfatický (mízní) systém.

částečná - polovina těla (90 min) - 570,-Kč

celková (180 min) - 1100,-KčRelaxační masáže

Lymfatická masáž
- neurodistenzivní - je jemná hmatová technika uvolňující lymfatický systém. Dojde k zrychlení toku lymfy v organizmu a tím odvod škodlivých látek z těla. Velmi uvolňující a relaxační technika.

celková (90 min) - 600,- Kč


Shiatsu
- obnovuje energetickou rovnováhu těla. Masáž se provádí přes oděv na podložce ,,Futonu“ na zemi. Technikami shiatsu masáže se obnovuje přirozený tok energie, uvolňují se bloky a zatuhlá místa. Jedná se o velmi jemnou manipulaci těla, která uvolňuje celé tělo a navozuje harmonii mysli, za pomoci tlaku, pasivního strečinku a akupresury.

(60 min) - 500,- Kč

( 90 min) - 700,- Kč


Amna masáž
- orientální masáž, která se provádí na židli, velmi pohodlné poloze přes oděv. Jsou prováděny hluboké hmaty z japonské masáže shiatsu, při které se stimulují energetické dráhy, pomocí hmatů a akupresury, na zádech, krku, hlavy a horních končetin. Masáž je vhodná pro starší klienty a těhotné ženy.

(30 min) - 290,- Kč


Čokoládová masáž
- horká čokoládová masáž je luxusní procedůra, která omlazuje a vyhlazuje pokožku. Zbavuje ji odumřelých buněk a činní ji jemnou. Podporuje odplavení škodlivých látek z těla, má antioxidační účinek a pozitivně působí na mysl.

záda (30min) - 360,- Kč

celé tělo (60,- min) - 700,- Kč


Kineziotape
- stabilizují klouby, zlepšují stav po pooperačních jizev a pomáhají ke zlepšení stavu po parézách.

1cm – 1,5,- Kč


Masáž horkými kameny (japonská masáž )
- při masáži horkými kameny dochází k tření těla a stlačování různých bodů, dochází k snížení svalového napětí.

masáž (90 min) - 650,- Kč

masáž (120 min) - 890,- KčZpůsob platby:     hotově     -     dárkové šeky a poukazy     -     faktura